katalogi

Katalogi PDF

Poniżej znajdą Państwo katalogi z naszą ofertą w wersji elektronicznej, jeśli chcieliby Państwo otrzymać wersję papierową – prosimy o kontakt: vini@vininova.pl


Katalog Vininova 2022
Katalog Vininova Spirits 2022
Katalog Prezentowy Vininova 2021/2022
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

f

Dołącz do nas!f vininova f the bar

Dashfire LLC

Dashfire LLC to firma założona w 2013 roku przez legendę rzemieślniczych alkoholi Lee Egberta. Lee Egbert spędził lata studiując lokalne zioła, owoce oraz przyprawy z krajów azjatyckich oraz Ameryki Południowej, pod kątem użycia do produkcji alkoholi i cocktaili. Rozpoczynając działalność stworzył bitters pomarańczowy leżakowany w beczkach z dębu amerykańskiego, który okazał się ogromnym sukcesem; więc w kolejnych latach stworzono kolejne serie bittersów.

Dashfire dąży do stworzenia wysokiej jakości, rzemieślniczych bittersów, z których mogą korzystać profesjonalni barmani I amatorzy. Producent koncentruje się na wykorzystaniu naturalnych składników do stworzenia unikalnych produktów, które przeniosą koktajle na wyższy poziom. Charakterystyczne oryginalne opakowania przyciągają klientów i mówią o wartości, jaką zapewnia produkt tej marki.


Alkohole producenta

Copyrights © 2018 VININOVA  |  CREDITS: DESIGN & BUILD