katalogi

Katalogi PDF

Poniżej znajdą Państwo katalogi z naszą ofertą w wersji elektronicznej, jeśli chcieliby Państwo otrzymać wersję papierową – prosimy o kontakt: vini@vininova.pl


Katalog Vininova 2020
Katalog The Bar 2020
Katalog Prezentowy 2019
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

f

Dołącz do nas!f vininova f the bar

Mamont Karelia

Producent Mamont Blood Bitter - Destylarnia "Petrovsky" to jedna z najstarszych działających destylarni alkoholu w Rosji powstała  w 1897 roku. Nieprzerwanie od ponad 120 lat produkuje najznakomitsze alkohole w Rosji bazujace na destylatach zbożowych, a same  likiery i napary  produkowane są od ponad 80 lat.
"Petrovsky"  posiada bezcenne 100-letnie doświadczenie w destylacji i maceracji, które pomaga wiernie odtwarzać  stare receptury i wykorzystywać je do tworzenia MAMONT BLOOD. Wszystkie ekstrakty i maceraty z jagód są wytwarzane bezpośrednio w destylarni "Petrovsky". Woda jest oczyszczana dzięki unikalnej rzemieślniczej metodzie polegajacej na użyciu szungitu- minerału, który jest wydobywany w Karelii, który do dziś jest używany w medycynie alternatywnej. Ten niezrównany naturalny absorbent zapewnia miękkie filtrowanie, uszlachetnia i odżywia wodę, tworzy strukturę krystalicznie czystej wody charakterystycznej dla wody arktycznej.

Alkohole producenta

Copyrights © 2018 VININOVA  |  CREDITS: DESIGN & BUILD