katalogi

Katalogi PDF

Poniżej znajdą Państwo katalogi z naszą ofertą w wersji elektronicznej, jeśli chcieliby Państwo otrzymać wersję papierową – prosimy o kontakt: vini@vininova.pl


Katalog Vininova 2019
Katalog The Bar 2019/2020
Katalog Prezentowy 2019
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

f

Dołącz do nas!f vininova f the bar

Mezan Rum

Mezan Rum to francuski niezależny bottler rumów. Aktualnie na całym świecie można zaobserwować rozwój kategorii rumów, a co za tym idzie rozwój wiedzy konsumenta. Mezan Rum wychodzi naprzeciw tym potrzebom, prezentując rumy z Karaibów, które nie są w żadne sposób ulepszane smakowo i aromatycznie. Elementem unikalnym jest proces maturacji, większość beczek z rumem na etapie młodego wieku jest transportowana do Europy, aby kontynuować proces dojrzewania. Tropikalny klimat karaibski bardzo przyśpiesza proces leżakowania beczek (prawie dwu lub trzykrotnie szybszy niż w Szkocji) przez co rum nie ma czasu aby być podany procesowi utlenianiu, dzięki którym alkohol zyskuje nowych unikalnych walorów smakowych. 
Misją Mezan Rum jest pokazanie ogromnego spektrum smaków i charakteru rumów z różnych krajów i destylarni, którą potrafią się bardzo różnić. Dlatego wszystkie rumy są rocznikowe, a co za tym idzie wypust każdej edycji jest limitowany.

Alkohole producenta

Copyrights © 2018 VININOVA  |  CREDITS: DESIGN & BUILD