katalogi

Katalogi PDF

Poniżej znajdą Państwo katalogi z naszą ofertą w wersji elektronicznej, jeśli chcieliby Państwo otrzymać wersję papierową – prosimy o kontakt: vini@vininova.pl


Katalog Vininova 2022
Katalog Vininova Spirits 2022
Katalog Prezentowy Vininova 2021/2022
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

f

Dołącz do nas!f vininova f the bar

Père Magloire

Père Magloire - założony w 1821 roku na gruntach leżących w samym sercu regionu Pays d'Auge w Normandii, jest jednym z najstarszych domów Calvadosa i jedną z pierwszych francuskich marek, które zostały zarejestrowane w INPI w 1925 roku. Od prawie 200 lat symbolizuje połączenie wyjątkowego know-how i nieporównywalnie szlachetnego normandzkiego terroir a osiem pokoleń Cellar Master'ów utrwala unikalny styl Calvadosa Père Magloire.  

Père Magloire to niewątpliwie lider i prekursor w kategorii premium. W ciągu swojej historii ugruntował swoją pozycję na całym świecie jako marka autentycznej normandzkiej brandy. Père Magloire plasuje się w czołówce na rynku sprzedaży Calvadosów, przy czym ponad 60% przychodów zapewnia eksport do ponad 60 krajów. Te najwyższej klasy produkty zdobyły nagrody w licznych międzynarodowych konkursach.  

Père Magloire to najczęściej spożywany przez Francuzów Calvados, a sama destylarnia jest najczęściej odwiedzanym domem Calvadosa przez turystów z całego świata. 


Przejdź do strony producenta

Alkohole producenta

Copyrights © 2018 VININOVA  |  CREDITS: DESIGN & BUILD