Nasza siedziba

Biuro i magazyn Vininova

Aktualnie nasza centrala znajduje się w podpoznańskim Suchym Lesie. To tutaj mieści się biuro i magazyn naszej firmy. Adres siedziby w najbliższym czasie się zmieni - ze względu na dynamiczny rozwój naszej organizacji rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego i przestronnego biurowca firmy w centrum Poznania, przy ul. ks. Jakuba Wujka oraz magazynu w Tarnowie Podgórnym. W 2024 roku planujemy przeprowadzkę do nowych budynków. Biuro przeznaczone jest również dla pozostałych spółek grupy MJG, do której należy firma Vininova. Nowa siedziba będzie nie tylko miejscem naszej pracy, ale również przestrzenią przeznaczoną na rzecz szkoleń i degustacji. Na parterze znajdować się będą stacjonarne sklepy Vininova i Delikatesy Peretti z pełną ofertą produktów z naszej dystrybucji.
Jesteśmy grupą pasjonatów i ekspertów od wina, którzy z oddaniem poświęcają się sztuce winiarstwa. Regularnie odwiedzamy naszych cenionych producentów, aby nawiązywać bliskie relacje, zrozumieć ich filozofię produkcji i zgłębiać tajniki ich unikalnych win. Nasza grupa spotyka się cyklicznie na wewnętrznych degustacjach, podczas których otwieramy butelki z naszej bogatej oferty. Te chwile są nie tylko okazją do delektowania się doskonałymi winami, ale również do dzielenia się wiedzą, pasją i doświadczeniem. Wspólnie odkrywamy różnorodność smaków, aromatów i historii, jakie kryją się za każdą etykietą. Dla nas wino to fascynująca podróż przez krajobrazy winnic, różnorodność mikroklimatu, pasję i podejście winiarza i sztukę ich tworzenia.

Vininova Wine & Spirits Festival

Degustacja win i alkoholi mocnych Vininova


Od kilku lat organizujemy degustację naszego portfolio znaną pod nazwą Vininova Wine & Spirits Festival. Jest to wydarzenie dla branży winiarskiej oraz miłośników i amatorów wina i alkoholi mocnych, które jest okazją do degustacji i odkrywania naszej oferty. Warto podkreślić, że za stanowiskami degustacyjnymi stoją winiarze lub przedstawiciele winnic – jest to więc moment, by porozmawiać o trunkach z ich twórcami, wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi ulubionych butelek oraz poszerzyć branżową wiedzę. Nasi producenci traktują to wydarzenie równie wyjątkowo jak my – zabierają ze sobą limitowane edycje butelek, najlepsze roczniki win lub etykiety, które dopiero znajdą się w naszej ofercie. Vininova Wine & Spirits Festival odbywa się rokrocznie w maju i trwa dwa dni - każdego roku w dwóch różnych miastach! Najbliższy Vininova Wine & Spirits Festival odbędzie się 15 maja w Warszawie i 16 maja we Wrocławiu.

Czy masz ukończone 18 lat?
Nie