Frant

Frant Wildflower

  • Kraj
    Polska
  • Rodzaj
    Okowita
Pokaż szczegóły

Aromat

Dość subtelne nuty wanilii oraz kremu angielskiego. Po chwili pojawia się świeżo zaparzony rumianek ze skórką dojrzałeś cytryny. W tle przewija się blanszowany migdał oraz mleko kandyzowane.

Smak

Fantastyczny balans słodyczy oraz delikatnie oleista tekstura. Od razu otrzymujemy aromaty miodowe, które płynnie przechodzą w bardzo delikatne aromaty korzennych przypraw. Na drugim planie dominują kwiaty polne oraz lawenda. Przewija się również aromat lodów z orzechów włoskich, które idealnie dopełniają kompozycję. Długi dający bogactwo smaków, jednak zaskakuję naturalną wytrawnością. Można wyczuć aromaty lawendy, kremu mlecznego, rumianku oraz orzechów włoskich.

Więcej informacji

Frant Wildflower to okowita z polskiego miodu wielokwiatowego pochodzącego z Warmii i Mazur.

Podczas pracochłonnego procesu produkcji miód jest fermentowany i destylowany dzięki czemu smak Frant Wildflower jest wytrawny i pełen niuansów. Nie należy go mylić ze słodkimi wódkami miodowymi.

Frant Wildflower najlepiej sprawdza się jako digestif lub w towarzystwie delikatnych mięsnych i rybnych dań. W koktajlach dobrze smakuje w połączeniu ze składnikami o wysokiej kwasowości.

Informacje o produkcie

Producent
Frant
Kraj
Polska
Region
Warmia i Mazury
Rodzaj
Okowita
Poziom alkoholu
40.00
Pojemność
700
Pobierz kartę produktu
Czy masz ukończone 18 lat?
Nie